OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP 2018-2019 EKİM DKAB ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM PROGRAMI

    Öğretmenlik mesleğinin vazgeçilmezlerinden olan “sevgi”, “şefkat”, “merhamet”, “saygı”, “azim”, “kararlılık”, “sabır”, “sebat” ve “fedakârlık” değerleri ve kavramları     Film İzliyoruz Ve Değerlendiriyoruz
DÖGEP 2018-2019 EKİM DKAB ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM PROGRAMI

 

Gazi Mustafa Kemal İmam Hatip Ortaokulu koordinesinde Hasanbeyli İlçemizdeki; Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu ve Çok Programlı Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri İsmail TÜRKMENOĞLU, Hasan PEKÖZ, Şule BAKIR, İlknur YOKUŞ’un katıldığı Ekim ayı eylem konumuz olan  “Öğretmenlik mesleğinin vazgeçilmezlerinden olan “sevgi”, “şefkat”, “merhamet”, “saygı”, “azim”, “kararlılık”, “sabır”, “sebat” ve “fedakârlık” değerleri ve kavramları konusu ile ilgili olarak “Yerdeki Yıldızlar(Her çocuk özeldir)” filmi izlendi ve değerlendirildi. Filmde bir öğretmenin empati yeteneğinin ne kadar da önemli olduğunu, anlayışla işlerin nasıl da düzelebileceğini filmin geri kalanından beklendiği üzere ispatlıyor. Öğrencilere her birinin ne kadar özel olduğunu hissettirmeyi ve onlara ihtiyaçları olan özgürlükleri vermeyi başarıyor. 

 

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.