OSMANİYE
HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Proje Planlama Çalışması
İlçe kaymakamı sayın Hakan GÖNEN´in başkanlığında Hasanbeyli ilçemizde proje geliştirme toplantısı yapıldı.![Proje Planlama Çalışması](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_17082113_20141202_142401.jpg)
Hasanbeyli ilçemizin tanıtım ve gelişimine katkıda bulunmak amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı DİNLER´inde aralarında bulunduğu ,daire amirleri ve öğretmenlerimizin katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.
İlçe kaymakamı sayın Hakan GÖNEN´in başkanlığında ilçe milli eğitim müdürlüğümüzde gerçekleştirilen toplantıda çeşitli alanlarda proje geliştirme konuları ele alındı.
Toplantı sonunda ilçemizde bir proje geliştirme koordinasyon kurulu oluşturulması karalaştırıldı.