OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul ve Kurumlarımızda Proje Uygulama Seferberliği Başlattık

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından başlatılan Eğitimde Kaliteyi Artırma Projesi (EKAP) kapsamında ilçe genelindeki tüm okul ve kurumlarımızda "Gelişim Projeleri" uygulama seferberliğini başlattık.
Okul ve Kurumlarımızda Proje Uygulama Seferberliği Başlattık

 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından başlatılan Eğitimde Kaliteyi Artırma Projesi (EKAP) kapsamında ilçe genelindeki tüm okull ve kurumlarımızda "Gelişim Projeleri" uygulaması esas alınmış olup bu bağlamda okullarımızda uygulanmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından derlenen çeşitli proje örnekleri ve öneriler hazırlanmıştır.

 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı tüm örgün ve yaygın eğitim kurumlarımızın, müdürlüğümüz tarafından derlenerek hazırlanan bu proje örneklerinden en az 10 projeyi uygulaması öngörülmektedir..

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Hacı DİNLER konu ile ilgili olarak,"Uygulanılması düşünülen  projelerimiz ilçemiz için hayati önem taşımaktadır.Bu anlamda bu projeleri çok önemsiyoruz.Uygulama safhasında bizlere katkı sunacak olan başta eğitim camiamızın değerli neferleri idareci ve öğretmenlerimiz ile tüm paydaşlarımıza başarılar diliyor, Hasanbeylimiz´e hayırlı olmasını temenni ediyorum" açıklamasında bulundu.

 Konu ile ilgili ve ayrıntılı bilgiye duyurular bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.