OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Hacı DİNLER´in Yarı Yıl Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Hacı DİNLER´in Yarı Yıl Mesajı

  2014-2015 Eğitim öğretim yılına  hedeflerimiz doğrultusunda çeşitli projeler geliştirerek başladık. Gayemiz Hasanbeyli ilçemizde öğrenim gören tüm öğrencilerimizin kişisel, duygusal ve ruhsal gelişimlerini en iyi şekilde tamamlamasıdır.
  Bu anlamda gerekli tüm çabayı başta siz öğrenciler ve öğretmenlerimiz olmak üzere değerli anne ve babalarınızın gösterdiğinden hiç şüphemiz yok. Ama asıl önemli olan bu dönemi sağlıklı ve sıhhatli şekilde tamamlamamız olmuştur.

Sevgili Öğrenciler;

  Karne tatilinin başlayacağı 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılının birinci döneminin sona ereceği bu günde,dönem boyunca yaptığınız çalışmaların göstergesi olan karnelerinizi alacak olmanın heyecanını ve haklı sevincini yaşıyorsunuz.
  Dönem boyunca yaşadığınız yoğun çalışma temposu sonucunda üzerinizde biriken yorgunluğunuzu ve stresinizi gidermek için fırsat olan bu yarıyıl tatilini dinlenerek,eğlenerek ve sevdiğiniz etkinlikleri yaparak geçirmek en doğal hakkınız.
  Ancak ailelerinizin,ülkemizin ve insanlığın sizlerden beklentilerini gözardı etmeden, gerek ders tekrarı gerekse kendinizi geliştirici faaliyetleri de ihmal etmeden bu tatili en güzel biçimde değerlendireceğinize inanıyor,ailenizle birlikte mutluluk içinde geçirmenizi diliyorum.
  

Değerli veliler;

Çocuklarımızın başarılarında gizli kahramanları olarak sizler, çocuklarınız için büyük fedakârlıklar göstererek eğitimlerini sürdürmelerini sağlarken, çeşitli sıkıntılar yaşadınız, yoruldunuz ama bu durumdan hiç şikayet etmediniz. Anne ve baba olarak çocuklarınız için ne kadar büyük fedakârlıklar gösterdiğinizi biliyorum. Ama unutmayın, en önemli varlığımız geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, eğitim öğretim faaliyeti içinde gösterdikleri çaba her şeyin üstündedir. Çocuklarımız en başta sevgi ve saygınızı hak ediyorlar. Çünkü hepsi sizi çok seviyor, bunu anlamak için tatili onlarla birlikte geçirin, birlikte kitap okuyun, birlikte oyun oynayın, göreceksiniz çocuklarınız daha başarılı olacaklardır. Siz değerli velilerimize çocuklarınıza, öğretmenlerimize ve okullarımıza gösterdiğiniz her türlü destek için İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak yürekten teşekkür ederim.

Saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım;

     Sizlerin, hoşgörülü, sabırlı, özverili ve sevgi dolu yüreğiniz sayesinde yetiştirdiğiniz öğrenciler için ne kadar fedakarca çalıştığınızı çok iyi biliyorum.  Siz değerli öğretmen arkadaşlarımız, yeri geldi hastalığını sınıflarda atlattı, yeri geldi ders dışı zamanlarda öğrencilerinin eğitim öğretimleriyle ilgilendi, yeri geldi birlikte üzülüp birlikte sevindiniz. Ama hep öğrencilerinizin başarılı, öğrenmeye açık birer meşale ve iyi bir insan olmaları için çaba sarf ettiniz.  Emeği geçen tüm öğretmen ve  yöneticilerimize sonsuz teşekkür ederim.

Bugüne sağlıklı bir şekilde gelmemizi sağlayan,  her tür desteğini esirgemeyen, başta öğretmenlerimize, yöneticilerimize, okul aile birliği üyelerine, yardımcı personellerimize en kalbi duygularımla teşekkür eder, hepinize sevgi ve saygılarımı sunarak iyi tatililer dilerim.

 

                                                                                                                 Hacı DİNLER

                                                                                                                  İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.