OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasanbeyli´yi Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK,Milli Eğitim Şube Müdürümüz Saffet SARIDAĞ ilçemizi ziyaret ettiler.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasanbeyli´yi Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK ,Milli Eğitim Şube Müdürümüz Saffet SARIDAĞ ile birlikte Hasanbeyli ilçemizi ziyaret ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacı DİNLER´den  ilçemizdeki eğitim-öğretim konusunda ve okullardaki son durumlar hakkında bilgi aldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacı DİNLER ve okul müdürleri ile de bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK her konuda Hasanbeyli´ye destek vereceğini ifade ederken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacı DİNLER ise bu ziyaretten ve desteklerinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti. 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasanbeyliyi Ziyaret Ettiİl Milli Eğitim Müdürümüz Hasanbeyliyi Ziyaret Ettiİl Milli Eğitim Müdürümüz Hasanbeyliyi Ziyaret Ettiİl Milli Eğitim Müdürümüz Hasanbeyliyi Ziyaret Ettiİl Milli Eğitim Müdürümüz Hasanbeyliyi Ziyaret Ettiİl Milli Eğitim Müdürümüz Hasanbeyliyi Ziyaret Ettiİl Milli Eğitim Müdürümüz Hasanbeyliyi Ziyaret Ettiİl Milli Eğitim Müdürümüz Hasanbeyliyi Ziyaret Ettiİl Milli Eğitim Müdürümüz Hasanbeyliyi Ziyaret Ettiİl Milli Eğitim Müdürümüz Hasanbeyliyi Ziyaret Etti

 

 

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.