OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Köy Okullarımıza Dizüstü Bilgisayar Hediye Edildi.

Köy Okullarımıza Dizüstü Bilgisayar Hediye Edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacı DİNLER,Karayiğit Köyü İlkokulu ve Sarayova Köyü İlkokulu´na okullarda kullanılmak üzere dizüstü bilgisayar hediye etti.

Karayiğit Köyü İlkokulu Müdür Yetkili Öğretmeni Ayşenur AVCI ve Sarayova Köyü İlkokulu Müdür Yetkili Öğretmeni Seçil KAÇMAZ´a dizüstü bilgisayarları takdim eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacı DİNLER "Köy okullarımızda gerek öğretmenlerimizin gerekse öğrencilerimizin daha çok desteğe ihtiyaçları olduğunun bilincindeyiz.Bu anlamda elimizden geldiğince bu desteği sürekli hale getirmeyi düşünüyoruz.İlk etapta Karayiğit Köyü İlkokulumuzun sınıf tahtalarını yeniledik.Sınıflarımızdaki yavrularımızın daha iyi şartlarda eğitim görmeleri için sınıflarımıza ısıtıcı kurulumu yaptırdık. Her iki okulumuzda fedekarca görev yapan öğretmenlerimizin işlerini biraz daha kolaylaştırmak amacıyla şimdide dizüstü bilgisayar desteğinde bulunuyoruz.Okullarında en iyi şekilde kullanmalarını diliyor,her iki öğretmenimize de özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum." ifadelerinde bulunan Milli eğitim Müdürümüz Hacı DİNLER öğretmenlerimize bilgisayarları taktim etti.

Karayiğit Köyü İlkokulu Müdür Yetkili Öğretmeni Ayşenur AVCI ve Sarayova Köyü İlkokulu Müdür Yetkili Öğretmeni Seçil KAÇMAZ ise kendilerine verilen bu destekten ötürü menuniyetlerini dile getirerek Milli Eğitim Müdürümüz Hacı DİNLER´e teşekkür ettiler.

  

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.