OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus+ KA1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Proje Başvurumuz Yapıldı.

Erasmus+ KA1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Proje Başvurumuz Yapıldı.

Hasanbeyli tarihinde ilk defa AB proje başvurusu gerçekleştirilmiştir. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hacı DİNLER’in liderliğinde AB İlçe Proje Koordinatörü Şube Müdürü Hasan TÜLEK, İngilizce Öğretmeni Didem YÜKSEL ve Müzik Öğretmeni Sinem SÖKMEN’in çok kısa sürede üstün gayretlerle hazırlamış oldukları ‘İçindeki Gizli Seni Ortaya Çıkar’ adlı projemiz 03.03.2015 tarihi itibariyle Ulusal Ajans’a gönderilmiştir.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan TÜLEK ilk defa AB projesi hazırladıklarını tecrübe ve zaman konusunda çok büyük sıkıntılar yaşadıklarını ama bütün zorluklara rağmen 10 günlük bir sürede projeyi oluşturmayı başardıklarını belirtti. Asıl amaçlarının Gazi Mustafa Kemal Orta Okulunun Resmi Kimliğinin Sistemde yer alması olduğunu dile getiren Hasan TÜLEK bundan sonraki süreçlerde daha iyi ve daha iddialı çalışmaların olacağını vurguladı. Projeyi oluşturmaktan ziyade Resmi Prosedürlerin yerine getirilmesinin daha yorucu olduğunun altını çizen Hasan TÜLEK gelecek yıllarda bu tarz işlemlerden ziyade artık sadece başarılı çalışmalara odaklanabileceklerini söyleyerek başta İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hacı DİNLER’e maddi ve manevi her türlü desteği sunduğu için teşekkürlerini sundu. Projede emeği geçen genç öğretmen arkadaşlara da göstermiş oldukları performanstan dolayı tebriklerini iletti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hacı DİNLER ise konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Şube Müdürümüz Hasan TÜLEK,İngilizce Öğretmenimiz Didem YÜKSEL ve Müzik Öğretmenimiz Sinem SÖKMEN yoğun bir tempo ile çalışarak ,kısa bir zaman zarfında büyük bir özveri örneği sergileyerek Hasanbeyli tarihinde bir ilki gerçekleştirdiler.İnşaallah bu projemiz gelecek için önemli bir örnek ve yol gösterici olacaktır.Böylesine özverili çalışan,genç ve dinamik öğretmenlerimizin aramızda olması hem bizler için hem de Hasanbeyli için büyük bir kazanımdır.Bu anlamda başta Şube Müdürümüz Hasan TÜLEK olmak üzere projede emeği geçen İngilizce Öğretmenimiz Didem YÜKSEL ve Müzik Öğretmenimiz Sinem SÖKMEN´e teşekkürlerimi sunuyor, başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Erasmus Proje ÇalışmalarıErasmus Proje ÇalışmalarıErasmus Proje ÇalışmalarıErasmus Proje ÇalışmalarıErasmus Proje ÇalışmalarıErasmus Proje ÇalışmalarıErasmus Proje ÇalışmalarıErasmus Proje ÇalışmalarıErasmus Proje ÇalışmalarıErasmus Proje Çalışmaları

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.