OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Hazırlanan Kazanım Testleri ,Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Tarafından Sıkıştırılmış Dosya Halinde Hizmetinize Sunulmuştur.

Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Hazırlanan Kazanım Testleri ,Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Tarafından  Sıkıştırılmış Dosya Halinde Hizmetinize Sunulmuştur.

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Soru Oluşturma ve Geliştirme Daire Başkanlığı  tarafından TÜRKÇE, MATEMATİK, FEN VE TEKNOLOJİ, T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK, İNGİLİZCE, DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ olmak üzere 6 derste; 8.sınıf öğrencilerimize ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü sorumluluğunda yürütülen hafta sonu kurslarına destek olmak amacıyla KAZANIM ESASLI KÜÇÜK TESTLER hazırlanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı´nın hazırlamış olduğu bu testlerden kolaylıkla faydalanılması amacıyla Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sıkıştırılmış dosya halinde hizmetinize sunulmuştur.

Aşağıdaki indirme linklerinden istenilen dersin testleri indirilebilir.


TÜRKÇE TESTLERİ

Linklere Ulaşmak İçin Tıklayınız

  
 MATEMATİK TESTLERİ

Linklere Ulaşmak İçin Tıklayınız


  FEN VE TEKNOLOJİ TESTLERİ

Linklere Ulaşmak İçin Tıklayınız

 
İNGİLİZCE TESTLERİ

Linklere Ulaşmak İçin Tıklayınız

  
T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK TESTLERİ

Linklere Ulaşmak İçin Tıklayınız


 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ TESTLERİ

Linklere Ulaşmak İçin Tıklayınız

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.