OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hasanbeyli İlçemizdeTürk Bayrağıyla "Gençlik Yürüyüşü" Yapıldı.

Hasanbeyli İlçemizdeTürk Bayrağıyla

Hasanbeyl İlçemizde, Atatürk´ün Samsun’a çıkış tarihi olan 19 Mayıs 1919’un 96. yıl dönümü dolayısıyla Türk bayrağıyla "Gençlik Yürüyüşü" yapıldı. Yürüyüşe Hasanbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri katıldı.
Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce “Gençlik Yürüyüşü” adıyla yapılan yürüyüşte bayrak, öğrenciler ve öğretmenler eşliğinde taşındı.
 Türk bayrağı ile Hasanbeyli Çok Programlı Lisesi´nden başlayan yürüyüş Hasanbeyli İlçesi içerisinden devam ederek Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde son buldu. Yol boyunca gezdirilen Türk bayraklı yürüyüşe vatandaşlar alkışlarla destek verdiler.

19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü19 Mayıs Bayrak Yürüyüşü

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.