OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı DİNLER´ in 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Tatil Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı DİNLER´ in 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Tatil Mesajı

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Veliler;

Sevgili Öğrenciler,

     Zorlu ve uzun bir maratonun sonucunda emek ve çabalarınızın karşılığı olan karnelerinizi bugün alıyorsunuz. Hiçbir başarı tesadüfî değildir ve çalışan her zaman kazanır. Sizler de bu çalışmaların sonucunda emeğinizin karşılığını almış bulunmaktasınız. Ders başarı durumunuz ne olursa olsun hayata her zaman olumlu bakmaya çalışın ve mücadeleden asla vazgeçmeyin.Notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak, boş zamanlarınızda kitap okuyarak spor yaparak ve seyahat ederek iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum.

      Değerli Anne ve Babalar,

Çocuklarımızın sağlıklı, huzurlu, başarılı ve ayakları yere sağlam basan bireyler olarak yetişmelerinde hiç şüphe yok ki sizlerin emekleri inkar edilemez. Öğrencilerimizin karnelerini aldıkları bu günde onlara verdiğiniz desteğin arzu edilen güzel sonuçlara ulaşılmasında önemli bir yeri olduğuna inanıyorum.

      Karne notları nasıl olursa olsun, çocuklarımıza güvenmeli, onları cesaretlendirmeli, eksikliklerini tamamlamaları için gereken katkıyı hep beraber sağlamalı, hiçbir karnenin çocuklarımızdan daha değerli olmadığını asla unutmamalıyız. Bu vesileyle çocuklarınızla birlikte eksiklerimizi gidererek sağlıklı, huzurlu ve verimli bir tatil süreci geçirmenizi ümit ediyorum.

       Kıymetli Meslektaşlarım,

Öğretmenlerin sevgi dolu, sabırlı, hoş görülü ve bilge insan olması beklenirken aynı zamanda yenilikleri takip eden, bilgilerini güncelleyen, öğrenmeye açık birer meşale olması beklenir. Bu görev bilinciyle hareket eden sizler, yetiştireceğiniz öğrencilerin başarısıyla her zaman gurur duyabilirsiniz. Unutmayınız ki gelişme ve yükselme, iyi yetişmiş eğitimcilerle yürür. Elinizdeki cevheri gerektiği gibi işleyerek, verdiğiniz emeklerin asla boşa gitmeyeceğini düşünerek çalışmalarınıza bu doğrultuda devam edeceğinize olan inancım tamdır.Emek ve gayretleriniz için her birinize teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışmalarınızın hayırlara vesile olmasını, gelecek başarılara ışık tutmasını temenni ediyorum.

                                                                                                                            

                                                                                                                               Hacı DİNLER

 

                                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.