OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Takdirname Alan Öğrencilerimiz Kaymakamımız Tarafından Ödüllendirildi

Takdirname Alan Öğrencilerimiz Kaymakamımız Tarafından Ödüllendirildi

İlçemizde öğrenim görüp karnelerinde takdir belgesi olan tüm öğrencilere kaymakamlık tarafından 100 er TL hediye verildi.

   İlçemizde 2015-2016 eğitim öğretim yılı ara dönem karne programı Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu Konferans Salonunda yapıldı.Programa Sayın Kaymakamımız Fahrettin DEMİR ile Eşi Kadriye DEMİR ve İlçemizdeki Tüm Kurum Amirleri katıldı.Programda karnelerinde Takdir Belgesi olan öğrencilere karneleri ve hediyeleri Sayın Kaymakamımız Fahrettin DEMİR, İlçe Jandarma Komutan Vekili Başçavuş Durmuş ÖZCANLI, İlçe Emniyet Amir Vekili Ömer YIKILMAZ, Milli Eğitim Müdürü Hacı DİNLER ve Milli Eğitim Şube Müdürü Özmen GÜLER tarafından verildi.Programda Sayın Kaymakamımız Fahrettin DEMİR, başarılı olan öğrencilere Kaymakamlığımızca her türlü maddi ve manevi desteği vereceklerini söyleyip öğrencilerin ara tatili en iyi şekilde değerlendirmesi gerektiğini söyledi. Yıl sonunda da aynı başarıyı tekrarlayan öğrencilerin daha iyi şekilde ödüllendirileceklerini belirten Sayın Kaymakamımız Fahrettin DEMİR, tüm öğrencilere iyi tatil dileklerinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacı DİNLER,eğitim-öğretime verdiği desteklerinden dolayı Kaymakamımız sayın Fahrettin DEMİR´e teşekkür etti.

10-02-201610-02-201610-02-201610-02-2016

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.