OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde TEOG Sınavları Başarı İle Tamamlandı.

İlçemizde TEOG Sınavları Başarı İle Tamamlandı.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında 8’nci sınıf öğrencilerine yönelik olarak 27-28 Nisan 2016 tarihlerinde düzenlenen ikinci dönem ortak sınavları ilçemiz Hasanbeyli´de sorunsuz bir şekilde tamamlandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Hacı DİNLER Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavlarına ilişkin olarak "Herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan sona eren sınavlarda tüm öğrencilerimize çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını en iyi şekilde almalarını temenni ediyor,her türlü fedakarlığı yaparak öğrencilere destek olan ailelere ve okul yöneticilerimize, salon başkanı ve gözetmen olarak görev yapan öğretmen arkadaşlarıma, Emniyet ve Jandarma Teşkilatımızın değerli çalışanlarına ve sınav merkezi olan okul personellerine  içtenlikle teşekkür ediyorum.
Ayrıca  Sınavların herhangi bir aksaklık olmadan gerçekleştirilmesinde bizden desteklerini esirgemeyen Hasanbeyli  Kaymakamı Sayın Fahrettin DEMİR’ e   şükranlarımı sunuyorum. Öğrencilerimize bundan sonraki sınavlarında ve yaşamlarında başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.