OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gün Millet olarak BİR ve BERABER olma günüdür.

Gün Millet olarak BİR ve BERABER  olma günüdür.

Bilindiği gibi ülkemiz, 15 Temmuz 2016 gecesi FETÖ/PDY  terör örgütü tarafından; milli  iradeyi, demokrasiyi, hukuk devletini ve halkımızın sarsılmaz birliğini hedef alan hain ve alçak bir kalkışmaya maruz kalmıştır. Bu hain kanlı darbe girişimi millet olarak hepimizi derinden yaralamıştır. Bu menfur girişim karşısında, demokratik  hukuk  devletini sarsılmaz bir iradeyle savunan ve cuntacılara karşı siyasal  tarihte eşine az rastlanır şekilde dik duran başta Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak  üzere, Hükümetimize, güvenlik  güçlerimize ve necip milletimize en içten teşekkürlerimizi arz ediyor, canını ortaya koyan tüm ŞEHİTLERİMİZE Allah’tan rahmet,yakınlarına sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. 

Şüphesiz ki, egemenliğin kayıtsız şartsız milletimizin olduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Milletiyle Bölünmez bir bütündür. 

                      Gün Millet olarak BİR ve BERABER  olma günüdür. 

                                                                                                                                   Hacı DİNLER

                                                                                                                        Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.