OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı DİNLER´in 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Başı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı DİNLER´in 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Başı Mesajı

        2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının sevgili öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, tüm eğitim çalışanlarına ve aziz milletimize hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı ve başarılı bir yıl olmasını yüce ALLAH´tan niyaz ediyorum.

        Geleceğimizin kaliteli, kişilikli, kimlikli, yüreği, gönlü vatan, bayrak sevgisiyle kaplanmış, milli ve manevi bağları güçlü nesillerin yetişmesi doğrultusunda devletimizin çok güçlü imkânlarının Hasanbeyli'mizde hayat bulması çok sevindirici ve bir o kadarda anlamlıdır. Bundan sonra bize düşen görev  bu yapılarda kaliteli eğitim vermeye devam etmek ve yarınlarımıza güvenle bakan nesiller yetiştirmektir.
        
        Değerli öğretmenler, Kıymetli yöneticilerimiz;

        Sizlere emanet ettiğimiz çocuklarımızı, koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven, topluma karşı sorumluluk duyan kişiler olarak hayata hazırlayacağınıza olan inancım tamdır. Sizlere inanıyor, güveniyor ve başarılar diliyorum.

        Değerli veliler;

        Gençlerimizin yetişmesinde öğretmenlerin olduğu kadar sizlerin de emeği vardır. Hiçbir zaman unutmayalım ki, iyi bir toplumun temeli ailede atılır. Bir aile değerlerine ne kadar sahip çıkarsa, toplum da o kadar sağlam olur. Çocuklarımızın geleceğe güvenle hazırlanmasında sizlerin de katkıları çok büyüktür. Bu nedenle evlatlarımızın eğitim durumunu sürekli takip edelim ve okulla irtibatımızı kesmeyelim.

        Sevgili öğrenciler;

        Geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Sizlerin yarınlara daha iyi bir şekilde yetiştirilmesi için bizler elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Devletimizin tüm imkanları sizler için seferber edilmiştir.

        Sizlerde,2023'te bölgesel 2071'de küresel güç olma hedefiyle yoluna emin adımlarla yürüyen ülkemizi dünya devletleri arasında büyük bir güç olarak ilelebet payidar kalması hedef ve gayreti içerisinde çok çalışarak devletimize olan borcumuzu ödeyeceğinizden kuşku duymuyorum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun.

        Bu duygu ve düşüncelerle 2019-2020 eğitim öğretim yılınızı tekrar kutluyor hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, enerji dolu, mutlu, sağlıklı ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirilmesini gönülden temenni ediyor,en derin sevgi,saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.  

 

                                                                                                                                                 Hacı DİNLER
                                                                                                                                           İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.