OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hasanbeyli İlkokulu Geleneksel 1.Aşure Şenliği ile Hasanbeyli´de bir ilki daha gerçekleştirdik.

Eğitim camiası olarak Hasanbeyli´de bir ilki daha gerçekleştirdik ve Hasanbeyli İlkokulu Geleneksel 1.Aşure Şenliği´nde Hasanbeylililer´i buluşturduk.
Hasanbeyli İlkokulu Geleneksel 1.Aşure Şenliği ile Hasanbeyli´de bir ilki daha gerçekleştirdik.

Hasanbeyli´de bir ilki daha gerçekleştirdik ve Hasanbeyli İlkokulu Geleneksel 1.Aşure Şenliği´nde Hasanbeylililer´i buluşturduk.

Proje mimarı olan Hasanbeyli İlkokulu müdürümüz Adem Hal ve müdür yardımcımız İrfan Karip´in şahsında ,maddeten ve manen emeği geçen tüm öğretmen,veli ve yardımcı personelimize,davetimize icabet eden İlçe Kaymakamımız sayın Hakan GÖNEN´e ve tüm daire müdürleri ile personellerine,ayrıca tüm Hasanbeyli halkına katılımlarından dolayı en derin şükranlarımızı sunuyoruz

.

 

 

Aşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure EtkinliğimizAşure Etkinliğimiz

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.