OSMANİYE HASANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencimiz Mehmet ÖZKAN Hasanbeyli´nin Gururu Oldu

Öğrencimiz Mehmet ÖZKAN Hasanbeyli´nin Gururu Oldu

“Çanakkale Ruhu ve Gençlik” konulu kompozisyon yarışmasında ilimizi temsil edecek öğrencilere ödülleri Vali sayın Kerem Al tarafından verildi.

Osmaniye’de düzenlenen yarışmada 2984 lise öğrencisi arasında “Tarih Nasıl Yazılır?” isimli kompozisyonu ile Hasanbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Mehmet Özkan 5. oldu.

Vali Kerem Al, yarışmada dereceye giren tüm öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Düzenlenecek olan Bölge finali ve Türkiye finalinde de öğrencilerin başarısını görmeyi arzu ettiğini belirten Vali Kerem Al, biriciye tam altın, ikinciye yarım altın, üçüncü, dördüncü ve beşinciye ise çeyrek altın ve tüm öğrencilere flash disk ve kitap hediye etti.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Hacı DİNLER "Hasanbeyli´de bir ilke daha imza atmanın haklı sevinci ve gururunu bizlere yaşatan öğrencimiz Mehmet ÖZKAN´ı,Hasanbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenlerimizi yürekten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" ifadelerine yer verdi.

2014-2015 Çanakkale Ruhu ve Gençlik Ödül Alan Öğrencimiz2014-2015 Çanakkale Ruhu ve Gençlik Ödül Alan Öğrencimiz2014-2015 Çanakkale Ruhu ve Gençlik Ödül Alan Öğrencimiz

Hasanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. Hasanbeyli Merkez/Osmaniye Türkiye - 0328 664 85 63-64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.